Klienci, którzy skorzystali z naszych usług!

Opiszemy-Produkty.pl zajęło się przygotowaniem opisów dla produktów znajdujących się w obrębie naszego sklepu internetowego. Usługa wykonana została szybko i w bardzo profesjonalny sposób. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Opiszemy-Produkty.pl.
Kamil Rybicki, Świat Doznań
Opiszemy-Produkty.pl przygotowuje dla naszych potrzeb teksty reklamowe, poradniki oraz opisy produktów do nowych sklepów internetowych.
Przesyłane treści posiadają wysoką jakość merytoryczną i pełną poprawność zarówno stylistyczną, jaki i gramatyczną.
W pełni rekomenduję Opiszemy-Produkty.pl jako pewnego, rzetelnego i terminowego kontrahenta.
Michał Ulikowski, Marbo Sport
Współpraca z Opiszemy-produkty.pl to czysta przyjemność. Zlecamy i resztą pracy nie musimy się już martwić. Opiszemy-produkty.pl nie tylko tworzy, ale również wrzuca na sklep i formatuje. Szybko i sprawnie. Polecam
Krzysztof Rdzeń, Paklo
Rekomendujemy firmę Opiszemy-produkty.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie pisania tekstów/opisów produktów na strony/sklepy internetowe, jak również opisów produktów. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.
Marcin Pec, Sklep Puregreen
Unikalne opisy? Najlepsze opisy? Tylko od Opiszemy-produkty.pl. Miła współpraca, szybki kontakt, fachowe doradztwo w kwestii opisów i nie tylko. Idealni do długofalowej współpracy! Polecam.
Piotr Karwalski, Arialtonery
Opisy, które otrzymałem od Opiszemy-Produkty.pl są ciekawe, praktyczne i zachęcają do kupna. Na pewno skorzystamy z jej usług w przyszłości. Polecam.
Paweł Kwiatkowski, Sklep Przyprawka.pl
Potrzebowaliśmy szybkiego wsparcia w opisach jednej z marek – w bardzo krótkim czasie dostaliśmy unikalne teksty które oprócz samego opisu produktu były mocno skierowane na konwersje – zdecydowanie polecamy – pełny profesjonalizm.
Plecaki.com, Plecaki.com
Opiszemy-produkty.pl od jakiegoś czasu przygotowuje opisy produktów dla naszego sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, które nam świadczą. Każdy opis zaskakuje oryginalnością i profesjonalizmem wykonania, nie mamy też problemów z komunikacją – wręcz przeciwnie, jest na bardzo wysokim poziomie. Jak najbardziej polecamy!
Meblepumo.pl, Meblepumo
Współpraca z Opiszemy-produkty.pl i Panią Olą przebiega bezproblemowo i efektywnie. W przyszłości z pewnością skorzystam ponownie z ich usług. Serdecznie polecam.
Anna Joniec-Bieniek, Mama Brzuszek i Maluszek
Więcej referencji na stronie Setugo.pl
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!