Opisy produktów – jak je tworzyć i dlaczego warto?

  • Unikalne opisy produktów, pisane na zamówienie (nie korzystamy z baz tekstów).
  • Opisy pisane są nie tylko zgodnie z wytycznymi Google, ale również pod klienta.
  • Unikalne opisy wyróżniają Cię na tle konkurencji. Klienci chętniej dokonują zakupów, jeśli mają do czynienia z oryginalnymi i wyczerpującymi opisami.
  • Unikalne opisy wzmacniają stronę w oczach Google i zmniejszają późniejsze wydatki na pozycjonowanie sklepu, dzięki czemu możesz zaoszczędzić!
  • Podkreślają profesjonalizm sklepu – wyczerpujące i rzeczowe opisy są oznaką szacunku dla klienta.
  • Google promuje sklepy z unikalną treścią. Dzięki unikalnym opisom produktów możesz osiągnąć topowe pozycje w najpopularniejszej wyszukiwarce świata.

Ceny od

20zł netto
0
Liczba wykonanych opisów produktów
0mln
Liczba wypisanych znaków

Opisy produktów

Dostosowujemy je do grupy odbiorców

Unikalne teksty!

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Inaczej wyglądają opisy dla sklepu z odzieżą, a jeszcze inaczej dla sklepu z elektronarzędziami. Opisy są nie tylko przyjazne względem SEO, ale przede wszystkim ich głównym zadaniem jest sprzedaż i wezwanie klienta do akcji.

Teksty blogowe

Blog firmowy to podstawa

Prowadzisz firmowego bloga?

Prowadzisz bloga dla swojego sklepu lub zamierzasz zacząć? Trafiłeś idealnie. Od lat tworzymy teksty na blogi firmowe. To nie tylko teksty promujące nowości na sklepie. To również poradniki i wartościowe teksty, które dają korzyć czytelnikowi i jednocześnie pozwalają stworzyć więź z potencjalnym klientem.

Teksty SEO

Wysokiej jakości teksty

Tworzysz zaplecze dla swojej strony?

Od 2009 roku zajmujemy się tworzeniem tekstów SEO. Wysokiej jakości, unikalnych tekstów pod zaplecza pozycjonujące. Doradzamy nie tylko co do tematyki i zagadnień, ale również zajmujemy się tworzeniem takowych zaplecz i unikalnych treści, które są mile widziane przez Google.

Przykłady naszych tekstów

Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru ELANDA

Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru ELANDA to świetny sposób na naturalne wspomaganie swojego organizmu. Jest to suplement zdrowej i zrównoważonej diety. Polecana osobom z podwyższonym poziomem cukru, zagrożonym cukrzycą jak i dotkniętych ta chorobą.
Regularne picie naparu przynosi znakomite efekty, w połączeniu ze stosowaniem się do zaleceń lekarskich. W składzie znajdziemy owocnię fasoli, która bogata jest w aminokwasy, cholinę, allantoinę – zawierają one rozpuszczalną krzemionkę, dlatego obniżają poziom cukru we krwi. Pokrzywa pomaga utrzymać prawidłowe stężenie glukozy, poza tym korzystnie oddziałuje na przemianę materii, działa detoksykująco. Kłącze perzu poprawia działanie układu trawiennego. Mieszankę uzupełni dzika róża, będąca nieocenionym źródłem uodparniającej i wzmacniającej organizm witaminy C.
Jeśli więc zależy Ci na poprawie funkcjonowania swego organizmu, jesteś zagrożony cukrzycą lub chorujesz na nią – taka herbatka w codziennej diecie to doskonały wybór!

Carny Kitten 200g kurczak, królik
Kocięta, aby wyrosły na piękne domowe tygrysy wcale nie potrzebują mleka. Małe koty potrzebują pełnowartościowej karmy, zawierającej produkty pochodzenia zwierzęcego, minerały oraz witaminy, które dadzą im witalności, siły do rozrabiania i prawidłowego rozwoju, a przede wszystkim ochronią ich zdrowie.
Taką karmą jest Carny Kitten. Pyszna, pełnowartościowa karma zawierająca mięso drobiowe oraz królicze, czyli to, co mruczki lubią najbardziej. Co najważniejsze, mięso stanowi w niej ponad 83 procent składu. Dzięki temu Twój kot dostaje to, co najlepsze. To zdrowsza alternatywa dla komercyjnych, niskiej jakości karm.
Carny Kitten z kurczakiem i królikiem została przygotowana wyłącznie ze świeżego mięsa. Nie zawiera zbóż i soi. Z troski o Twojego pupila producent zrezygnował z sztucznych barwników i konserwantów, czy sztucznie modyfikowanych składników. W składzie zawarta jest naturalna tauryna, która jest niezbędna w diecie każdego kota. To źródło aminokwasów, które wpływają na prawidłową pracę serca czy narządu wzroku.
Dla zapewnienia kotu urozmaiconej diety warto sięgnąć także po inne karmy dla kociąt marki Carny Kitten.
Energy Belt
Energy Belt to jakość, na którą warto postawić – w dodatku ten pas biodrowy utrzymany jest modnym, sportowym stylu.

Tak więc doskonale odpowiada na zapotrzebowanie tych, którzy chcą mieć pod ręką w czasie joggingu, spacerowania, jazdy na rowerze potrzebne drobiazgi, telefon, bidon, portfel – teraz możesz je wygodnie umieścić w kieszonkach i mieć do nich łatwy dostęp!

Jak tworzyć opisy produktów?

Popularność zakupów dokonywanych przez internet nie maleje, a przeciwnie – staje się coraz bardziej lubianą formą nabywania produktów i usług. Miarodajne, unikalne i napisane językiem korzyści opisy są dla sklepów internetowych podstawą do zbudowania silnej marki i zdobycia zaufania klientów. Jak tworzyć opisy produktów, aby osiągnąć sukces w internecie i zwiększyć sprzedaż online?

Postaw na unikalność opisów

Unikalność treści na stronie internetowego sklepu jest wymagana przez algorytmy wyszukiwarki Google. Opisy produktów nie powinny być skopiowane z innych stron czy bazy tekstów, ale stworzone na zamówienie klienta. Muszą również uwzględniać odpowiednie dla jego branży słowa kluczowe oraz frazy long-tail wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkowników. Unikalne opisy są promowane w wyszukiwarce Google, dzięki czemu sklep internetowy ma szansę znaleźć się na jej pierwszych pozycjach i szybciej przyciągnąć potencjalnych klientów. Wzmocnienie strony w Google pozwala także na obniżenie późniejszych wydatków związanych z pozycjonowaniem sklepu, co przynosi oszczędności w budżecie przeznaczonym na marketing i reklamę firmy. Przede wszystkim jednak unikalność opisów wyróżnia sklep na tle konkurencji. Dzięki temu ma on szansę na zdobycie większej liczby klientów, którzy chętniej polecą jego ofertę innym i ponownie będą dokonywać zakupów w sprawdzonym sklepie internetowym.

Konkretne i zwięzłe opisy

Do najczęstszych problemów, jakie wskazują osoby kupujące w sklepach internetowych, należą niewystarczające lub odwrotnie – zbyt rozwlekłe opisy produktów. Istotne jest więc zwrócenie uwagi na ich zwięzłość, konkret i realizm. Zbyt krótki opis nie dostarczy klientowi wystarczającej ilości informacji. Zbyt długi spowoduje jego rozproszenie i zniecierpliwienie skutkujące niechęcią do oferty sklepu. Profesjonalnie przygotowane opisy powinny zwrócić uwagę kupującego na prawdziwe cechy produktów, a także ułatwić mu zdobycie informacji poprzez ich kategoryzowanie. W ten sposób przyczynią się do zbudowania marki sklepu jako miejsca godnego zaufania i poważnie podchodzącego do potrzeb kupującego.

Język korzyści i emocje w opisach produktów

Aby skutecznie nakłonić klienta do zakupu produktu lub usługi, opis powinien zostać stworzony językiem korzyści. Podkreślenie, co zyska on dzięki swojemu wyborowi, jest jedną z najmocniej działających motywacji do zakupu. Przekonujące opisy produktów muszą również odwoływać się do związanych z nimi czysto ludzkich emocji. Zakupy są bardzo często dokonywane dla zaspokojenia ego czy zdobycia akceptacji innych, co powoduje, że powołanie się na wartości i emocje w spersonalizowanym opisie kierowanym do odpowiedniej grupy targetowej skuteczniej nakłania do wydania pieniędzy. Warto również zawrzeć w nim na koniec tzw. „call to action”, czyli wezwanie potencjalnego klienta do aktywności poprzez frazy takie jak „sprawdź naszą ofertę” czy „zapraszamy do kontaktu”.

Formatowanie opisów przyjazne dla użytkownika

Nawet niezbyt długie opisy na stronie internetowej są łatwiejsze do odbioru, jeśli zostaną odpowiednio sformatowane i podzielone na akapity. Zbity blok tekstu jest źle postrzegany przez użytkowników. Dzięki wspomnianej kategoryzacji opisu, która może wyróżniać specyfikację techniczną produktu, jego wygląd lub kolor, użytkownik znacznie szybciej zdobędzie ważne dla niego informacje, co może przyspieszyć jego decyzję o zakupie.

Opis powinien być również podzielony na akapity przedzielone nagłówkami, zdjęciami lub grafikami. Optymalna dla użytkownika długość poszczególnych akapitów to około 600 znaków ze spacjami. Wyczerpujący opis produktu lub usługi można natomiast zawrzeć w około 1000 znakach ze spacjami.

Tworzymy unikalne opisy dla każdej branży!

Unikalne opisy produktów i usług to nasza specjalność. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dostosowując się do jego potrzeb. Dzięki temu tworzone przez nas opisy są nie tylko przyjazne pod względem SEO i pomagają w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google, ale przede wszystkim skutecznie namawiają klientów do zakupów. pozytywnie wpływając na wyniki sprzedaży.

Zapytaj o wycenę

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Strona www (nie wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się dobrowolnie na przechowywanie i przetwarzanie w celu obsługi Twojego zapytania, Twoich danych, przez Setugo Sp. z o. o.. Zgodę można w każdym momencie wycofać poprzez kontakt z administratorem (mailowo: biuro@setugo.pl). Strona Opiszemy-Produkty.pl oraz serwer pocztowy firmy Setugo Sp. z o. o. znajdują się na infrastrukturze firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, z którą podpisana jest "Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych".

Skontaktuj się z nami!

biuro@setugo.pl

Zapytaj o ofertę!

tel. 728 919 729 Patrycja