Opiszemy-produkty.pl – Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy? Jesteśmy kilkuosobowym zespołem, który działa wspólnie od 2009 roku. Wykorzystujemy wspólne doświadczenie i nasze zaangażowanie do tworzenia unikalnych treści dla dużych sklepów internetowych. Ciężko jest dokładnie zliczyć ilość wykonanych opisów czy tekstów, ale z pewnością jest to liczba przekraczająca 100 tysięcy tekstów (i stale rośnie, ponieważ zapotrzebowanie na tego typu teksty rośnie).

Marketing internetowy i pozycjonowanie to bardzo dynamicznie rozwijające się branże. Staramy się je łączyć, bo wiemy, że bez tych dwóch elementów zaistnienie w sieci jest niemożliwe. Jak to się ma do tego, czym zajmujemy się my?

Tworzenie unikalnych opisów produktów to proces, który nie tylko wspomaga SEO, ale także proces, który wspomaga samą sprzedaż.

Każdy sprzedawca ma jedynie kilka sekund, by przekonać do siebie internautę. Unikalne opisy produktów to jeden  z czynników, który może mu w tym pomóc.

Oprócz opisów produktów i opisów kategorii specjalizujemy się w tworzeniu tekstów pod SEO (precle, poradniki, teksty na blogi firmowe). Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i obserwując działania Google uzupełniamy naszą ofertę po to, żeby była bardziej kompleksowa.

  • Unikalne i sprzedażowe opisy produktów, pisane z uwzględnieniem słów kluczowych
  • Wieloletnie doświadczenie – piszemy od 2009 roku
  • Doradztwo w zakresie doboru słów kluczowych czy tematów
  • Atrakcyjne ceny
  • Dowolna forma przesyłanych tekstów (Word, Excel, chmura itp.)

Zapytaj o wycenę!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Strona www (nie wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się dobrowolnie na przechowywanie i przetwarzanie w celu obsługi Twojego zapytania, Twoich danych, przez Setugo Sp. z o. o.. Zgodę można w każdym momencie wycofać poprzez kontakt z administratorem (mailowo: biuro@setugo.pl). Strona Opiszemy-Produkty.pl oraz serwer pocztowy firmy Setugo Sp. z o. o. znajdują się na infrastrukturze firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, z którą podpisana jest "Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych".

Polecają nas: